1معنی نام جیمینو چیست؟

نام جیمینو بر گرفته از نام دو شخصیت خیالی به نام جیمی و نینو است. که هر کدام شخصیت منحصر به فرد خود را دارند.

2فلسفه وجودی جیمینو

فلسفه اصلی وجود جیمینو، تامین سرگرمی برای همه کودکان جامعه بدون توجه به میزان درآمد والدین یا مراقبان آن‌ها است. اسباب بازی هایی که علاوه بر سرگرمی به پرورش هوش و خلاقیت کودک کمک کرده و برای او مفید باشند. اعتقاد جیمینو شاد بودن کودکان است و پایه شاد بودن، تامین نیازهای اولیه و مهم کودک است. مهم‌ترین نیاز کودک برای یادگیری زندگی و شادی، بازی است و جیمینو با تولید اسباب بازی در جهت رفع این نیاز حرکت می‌کند.

3کیفیت و پاسخگویی

کیفیت اسباب بازی های جیمینو نسبت به اسباب بازی های ایرانی در سطح بسیار بالاتری بوده و کاملا قابل مقایسه با اسباب بازی های خارجی است. این برند کاملا پاسخگوی اسباب بازی های تولیدی خود بوده و در صورت اثبات خراب بودن یا مشکل داشتن اسباب بازی از طریق واحد تماس با مشتریان، مشکل را برطرف کرده و اسباب بازی را تعویض می‌کند.

4تنوع اسباب بازی و قیمت مناسب

اسباب بازی های جیمینو از نظر تنوع در محصولات عرضه شده، دارای طیف بسیار گسترده‌ای است. اما این تنوع به گونه‌ای انتخاب شده که اسباب بازی ای که در اختیار کودک قرار می‌گیرد، برای او مفید باشد. در محصولات شانسی جیمینو تمام محصولات قابل استفاده بوده و هیچگونه مواد خوراکی یا فاسد شدنی در آن وجود ندارد. قیمت کالاهای جیمینو به گونه‌ای انتخاب شده‌اند که همه افراد با هر سطح درآمدی قادر به تهیه اسباب بازی های جیمینو باشند.

5هدف جیمینو

هدف جیمینو حمایت از کودکان و پرورش خلاقیت آن‌ها است. این برند علاوه بر تولید اسباب بازی های با کیفیت برای کودکان، در نظر دارد که درآینده‌ای نزدیک در حوزه تحصیل و سرگرمی به کودکان کار کمک کند.

 

با ما در ارتباط باشید

از طریق فرم زیر نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.